Palivový filter KAMOKA F308501 Po dátume min.
Palivový filter KAMOKA F308501

Přečo nakupovať na LACNOSHOPe
- najlacnějšie ceny na SR
- všetký tovar skladom v ČR
- rýchle odoslanie

Doprava domov alebo do výdajného miesta
5000+ Výdajných miest a na adresu.
| Typ filtru | Vložka filtru |
|---|---|
| Typ paliva | diesel |
| Výška [mm] | 109 mm |
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
OEM čísla originální čísla automobilky
VOLVO
30671010
30792514
31274504
31303261
32242175
8621882
| Kategória: | Nahradné diely a doplnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 Roky |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 5908242684093 |
